top of page
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

Tapety Wallcraft 

wallcraft-logo-Strona-1.png
Ręcznie malowane wzory tapet Wallcraft tworzonych przez artystów grafików, przeniesione na najwyższej jakości materiały gwarantują niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu Twojego salonu, sypialni, biura czy pokoju dziecięcego.

Możliwość spersonalizowania tapety, modyfikacji kompozycji bądź kolorystyki tak, aby idealnie dopasować ją do pozostałych elementów wnętrza oraz szeroki wybór struktur są atutem tych wyjątkowych tapet. 
Kolekcja Floral & Animal 

Kolekcja tapet "Floral & Animal" to tajemnicze ogrody, akwarelowe kwiaty na niecodziennych tłach, motywy dżungli, egzotycznych roślin i zwierząt, ale także popularnych w naszym klimacie najpiękniejszych roślin i kwiatów w oryginalnych aranżacjach. 

Tapeta Peonia KingWallGallery
Tapeta Lu KingWallGallery
Kolekcja Geometric

Kolekcja Geometric to jak sama nazwa wskazuje modne, oryginalne, geometryczne wzory tapet na wymiar idealnie komponujące się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach. Poniżej znajdziesz przykładowe tapety, a na dole strony link do wszystkich wzorów.

Dostępne wzory na dedykowanych materiałach znajdziecie też w naszym salonie tapet w Kielcach. 

tapeta geometria
tapeta dom tapet
tapeta geometryczna
tapeta geometria
Kolekcja Kids

W ofercie King Wall Gallery nie mogło zabraknąć tapet dla dzieci.

Tapety dziecięce charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i będa prawdziwą ozdobą dziecięcego królestwa.

tapetas młodzieżowa
tapeta misie
tapeta dziecięca
tapeta dla dzieci

 

Więcej wzorów z każdej z kolekcji oraz inne kolekcje tapet na wymiar można obejrzeć na stronie producenta. (link poniżej). 

W naszym salonie zaprezentujemy dostepne struktury, wzorniki materiałów, pomożemy dostosować tapetę do konkretnego wnętrza.

bottom of page