top of page
 • Facebook Social Ikona
 • Instagram

Salon pełen tapet i inspiracji 

Tapety kiedyś, tapety dziś....

Brak możliwości obejrzenia tapety "na żywo", zakupu jej „od ręki” bez konieczności oczekiwania na dostawę zamówienia, albo rozczarowanie tapetą zakupioną w internecie – takie doświadczenia naszych klientów podczas realizowanych montaży stały się dla nas inspiracją do otwarcia salonu i wypełnienia luki po nieistniejącym już od kilku lat, a powszechnie znanym sklepie z tapetami na kieleckim Bocianku.

W czasach jego świetności tapety były alternatywą dla gładko pomalowanych ścian lub nierzadko sposobem na ukrycie ich nie najlepszego stanu.
Dziś niezliczona ilość rozwiązań, wzorów, kolorów czy struktur, wysoka jakość, możliwość stworzenia spersonalizowanego produktu na wymiar, czy też nowe technologie pozwalające zastosować tapetę bądź fototapetę niemal wszędzie spowodowały, że stały się one bardzo modnym i pożądanym akcentem w każdym niemal wnętrzu.

Szeroka oferta tapet, fototapet i murali dostępnych w naszym salonie pomoże Wam odnaleźć ten akcent, który uczyni wnętrze mieszkania, biura, gabinetu czy lokalu wyjątkowym. Dzięki naszemu doświadczeniu możecie liczyć na fachową pomoc w doborze właściwego produktu, także pod względem technicznym i funkcjonalnym co pozwoli cieszyć się wyjątkowym wnętrzem jak najdłużej. 

dom tapet kielce

Dlaczego warto odwiedzić nasz salon?

 • Wiele osób podejmuje spontaniczną decyzję o szybkiej metamorfozie mieszkania, i trafia na problem z dostępnością "na już" odpowiedniej tapety. My mamy ich na miejscu ponad 200 rodzajów, a kolejne tysiące wzorów w katalogach z których zamówienie przy sprzyjających okolicznościach może dotrzeć do nas czasem nawet w 2-3 dni. Oczywiście nie we wszystkich przypadkach, bo na wiele tapet z segmentu premium trzeba trochę poczekać, ale dokładamy starań aby czas oczekiwania był jak najkrótszy. Wszystkie można obejrzeć i ocenić przed podjęciem decyzji o wyborze "na żywo", jeśli nie w rolce to w katalogu z próbkami.

 • Możliwość zobaczenia tapety takiej, jaka jest w rzeczywistości - bezcenna jeśli nie chcesz rozczarować się produktem zamówionym online. Zakupy w internecie nie w każdym przypadku się sprawdzają, w przypadku tapet zdecydowanie nie polecamy.
  Dzisiejsze tapety to nie tylko cała gama wzorów i kolorów ale też struktury, materiały, których nie sposób ocenić, a nawet w ogóle zauważyć niektóre szczegóły na ekranie komputera. Także kolor, najistotniejsze przecież kryterium wyboru, nigdy na zdjęciu wyświetlanym na ekranie komputera nie jest taki jak w rzeczywistości. 

 • Tapety poza wzorami czy kolorami produkowane są z różnych materiałów, które mają walory techniczne określające ich przydatność i trwałość zależnie od miejsca użytkowania. 
  Dzisiejsze możliwości techniczne pozwalają cieszyć się tapetą nawet w... prysznicu.

  Jeśli masz wątpliwości czym kierować się przy wyborze, i jaką tapetę wybrać służymy na miejscu naszą wiedzą i doświadczeniem. 
   

 • Własny wzór, grafika, zdjęcie na fototapecie? A może coś niepowtarzalnego znalezionego w serwisie stockowym? Zaprojektujemy albo kupimy dla Ciebie wskazaną grafikę, ocenimy jej jakość i przydatność do konkretnego wymiaru fototapety. W razie potrzeby wydrukujemy próbkę aby można było ocenić ją na żywo zanim zdecydujesz się na zamówienie. Z każdej grafiki odpowiedniej jakości wyprodukujemy dla Ciebie tapetę w wybranej z kilku dostępnych strukturze, również tapetę w systemie "wet" do montażu pod prysznicem i w strefach mokrych.       

 • Masz obawy, że ceny w sklepie stacjonarnym są wyższe niż w internecie? Każdą tapetę dostępną w naszym salonie sprawdziliśmy dokładnie w większości sklepów internetowych. Zapewniamy, że nasze ceny nie odbiegają od średnich cen jakie znajdziecie w sklepach online. Tapety wiodących producentów z segmentu premium oraz tapety na wymiar w większości mają ceny sugerowane, które są jednakowe bez względu na miejsce zakupu. 
  Ewentualne promocje oferowane na stronach producentów z którymi współpracujemy dotyczą także zamówień dokonanych w naszym salonie.

    

 • Planujesz samodzielny montaż ale nie jesteś pewien jak zacząć i czy dasz sobie radę? Dasz, to nic trudnego jeśli chodzi o standardowe tapety. Podpowiemy i poradzimy, mamy wieloletnie doświadczenie w montażach tapet, służymy pomocą.  Są jednak też takie produkty, które mimo wszystko warto powierzyć specjalistom, jeśli zdecydujesz się na takowy z pewnością Cię o tym uprzedzimy, a w razie potrzeby podpowiemy na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

 • Wolisz powierzyć montaż fachowcom? Nie ma problemu, polecimy Ci zaprzyjaźnionych, sprawdzonych specjalistów

tapety w rolkach kielce

Tapety, fototapety, murale w domtapet.pl:

 • ponad 200 rodzajów tapet czołowych producentów w najrozmaitszych wzorach, kolorach i strukturach wyeksponowane i dostępne na miejscu do natychmiastowego odbioru

 • tysiące wzorów na zamówienie z dostępnych u nas katalogów i wzorników, od tapet dla każdego i na każdą kieszeń, przez tapety premium aż po ekskluzywne 

 • tapety na wymiar najlepszych, wyselekcjonowanych producentów, których najwyższą jakość potwierdziliśmy osobiście, realizując liczne montaże produktów naszych partnerów

 • tapety i fototapety z własną lub każdą wyszukaną w serwisach stockowych grafiką bądź zdjęciem, drukowane na wymiar ściany na jednym z kilku dostępnych rodzajów materiałów o różnych właściwościach i strukturach  

 • tzw. "tapety płynne" lub "tapety bawełniane" o właściwościach wyciszających, docieplających, wyrównujących powierzchnię  w dziesiątkach wzorów i kolorów

 • ekskluzywne tapety tekstylne

 • tapety pod prysznic, tapety i systemy specjalistyczne do wymagających pomieszczeń i warunków, np. kontaktu z wodą i wilgocią

 • trwałe, odporne na warunki atmosferyczne systemy zewnętrzne do montażu na murach czy elewacjach budynków

 • jednoelementowe tapety drukowane na wymiar bez łączeń - nawet do 50 metrów długości

 • materiały montażowe, szeroki wybór klejów dedykowanych do odpowiednich materiałów

bottom of page