top of page
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

Tapety w rolkach
renomowanych producentów 

Ponad 200 wzorów tapet dostępne "od ręki"

Szybka decyzja o zmianie wystroju?  Posiadamy w naszym salonie w Kielcach ponad 200 rodzajów tapet w najróżniejszych wzorach i kolorach do natychmiastowego odbioru.

  • modne obecnie tapety botaniczne - liście, kwiaty, egzotyka

  • tapety z rozmaitymi wzorami geometrycznymi a także w kratę i pasy

  • szeroki wybór zawsze modnych wzorów cegieł w rozmaitych kolorach 

  • jednobarwne tapety gładkie, imitacje betonu, struktury płótna

  • strukturalne tapety maskujące nierówności ściany, tapety do malowania   

  • barwne tapety do pokoju dziecięcego oraz młodzieżowe  

szare niebieskie tapety sklep
beżowe tapety sklep

Tysiące wzorów tapet na zamówienie 

Jeśli nie znajdziesz na miejscu nic dla siebie, posiadamy katalogi z tysiącami wzorów tapet popularnych marek i marek premium, które możesz obejrzeć i dokonać wyboru w komfortowych warunkach. 
 

Poza katalogami z najbardziej atrakcyjnymi wzorami dokładamy starań, aby również katalogi najnowszych  kolekcji szybko znalazły się w naszym showroomie. Wiele wzorów popularnych marek: AS CREATION, Erismann, Rasch, Grandeco, Ugepa w sprzyjających okolicznościach odbierzesz już po 3 dniach. W przypadku konieczności sprowadzenia ich bezpośrednio od producenta czas oczekiwania również nie jest długi i najczęściej wynosi maksymalnie kilka dni roboczych. 

tapety na zamówienie
tapety z katalogu

Tapety premium, ekskluzywne i obiektowe 

Klienci poszukujący tapet premium czy ekskluzywnych a także tapet obiektowych o szczególnych walorach technicznych także znajdą u nas coś dla siebie. 

W ofercie posiadamy najnowsze wzory topowych włoskich producentów i projektantów m.in. Parato Cristiana Masi, Trendsetter Studio, belgijskiej marki Grandeco Boutique, holenderskie tapety BN WALLS,  ekskluzywne tapety firmy KT EXCLUSIVE  wyjątkowe tapety DU&KA oraz Ada Wall z Turcji. 

Cały czas rozszerzamy naszą ofertę uzupełniając ją o kolejne nowości.
Czas oczekiwania na produkty marek premium to zależnie od producenta często 2-4 tygodnie, dlatego w tym przypadku planując aranżację wnętrza warto odwiedzić nas z wyprzedzeniem.

tapety katalog premium
tapety włoskie katalog
włoska tapeta
katalog tapet z włoch
bottom of page