top of page
  • domtapet.pl

Kolekcja tapet MUSE firmy Grandeco Boutique już u nas!

Zaktualizowano: 22 sty 2023


Grandeco Boutique to jedna z marek belgijskiej firmy Grandeco Wallfashion Group.

Marka premium o doskonałym stosunku ceny do jakości, która jak definiuje firma odzwierciedla belgijskie dziedzictwo tekstylne. Kolekcje Grandeco Boutique kierowane są do klientów wymagających, poszukujących w tapecie wartości dodanej.


MUSE, jak określa producent, to kolekcja pełna organicznych kształtów, wyrazistych linii, wyrazistych kolorów i wspaniałego blasku, który pojawia się i znika w grze światła i cienia. Znajdziecie w niej wiele ciekawych, dynamicznych wzorów abstrakcyjnych, geometrycznych a także wiele wzorów jednolitych, o strukturze płótna, często przebijających blaskiem złotego tła.



Kolekcja tapet Muse ożywia pamięć o dawnych mistrzach ekspresjonizmu. Wzorując się na ich dziełach zespół Grandeco stworzył rewelacyjne projekty, które pobudzają wyobraźnię. Szczególna cecha tapet z tej kolekcji to fakt, że ożywają, gdy do wnętrza wpada światło słoneczne, a subtelny blask odsłania ich najpiękniejsze struktury.


MUSE to kolekcja tapet winylowych o szerokości 53 cm, na podłożu flizelinowym o wysokiej gramaturze i odporności na usuwanie zabrudzeń. Pozwala to zaaranżować nie tylko pomieszczenia mieszkalne, ale również te bardziej narażone na zabrudzenia jak korytarze, przedpokoje czy klatki schodowe.





Komplet wzorów z kolekcji MUSE można obejrzeć na stronie producenta, a w naszym salonie znajdziecie katalog wraz z wszystkimi wzorami, w którym można się zapoznać bliżej ze strukturami i wszystkimi cechami każdej z tapet.

Sugerowana cena detaliczna tapet z katalogu MUSE to ok. 250-290 zł za rolkę (stan na dzień 1.07.2022 r.).


Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Klonowej 25 w Kielcach, gdzie znajdziecie tę i również inne kolekcje Grandeco Boutique oraz innych producentów. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 200 wzorów tapet dostępnych "od ręki".





69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page