top of page
  • domtapet.pl

"Geo Effect" - kolekcja modnych tapet o geometrycznych wzorach


tapety winylowe z kolekcji Geo Effect

Choć od premiery katalogu tapet "Geo Effect" niemieckiej firmy AS CREATION minęło już kilka miesięcy postanowiliśmy go bliżej zaprezentować. A to dlatego, że cieszą się one ogromną popularnością wśród naszych klientów. Tapety geometryczne już od dłuższego czasu są jednym z wiodących trendów w zdobieniu ścian, ten katalog ma jednak coś, co wyróżnia prezentowane w nim produkty. Charakter większości wzorów jest podkreślony specjalnymi efektami wizualnymi w postaci metalicznych odcieni - złota, srebra i brązu.A oto TOP 4 tapet z katalogu Geo Effect pod względem popularności a jednocześnie zarys tego, co znajdziecie w kolekcji. Eleganckie wzory w jodełkę, duże trójkąty o designie, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i tych o loftowym i industrialnym charakterze, owalne kształty dla odważnych, które sprawdzą się wszędzie ale niewątpliwie mogą być doskonałą i niezobowiązującą dekoracją pokoju dziecięcego, no i przepiękna czarno - złota tapeta z drobnym wzorem trójkątów układających się w kwadratowe kształty.

Oczywiście każda z tych tapet występuje w kilku wersjach kolorystycznych.


A oto kilka wizualizacji, przedstawiających produkty z kolekcji:Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane kolorystycznie do wzorów gładkie jednobarwne tapety w dwóch stylach, bardziej jednolitym oraz drugim, w którym również znajdziecie metaliczne efekty (to również tylko kilka z dostepnych kolorów).


Próbki każdego z wzorów możecie zobaczyć w katalogu w naszym salonie przy ul. Klonowej 25 w Kielcach, zamówienie realizujemy maksymalnie w 4-9 dni roboczych (niektóre z wzorów są dostępne od ręki). Tapety z kolekcji "Geo Effect" możecie kupić również w naszym sklepie online:


producent/kolekcja:

AS CREATION Geo Effect

materiał:

winyl na flizelinie

rozmiar rolki:

53 x 1005 cm

cena (na dzień 20.09.2022):

77-82 zł za rolkę


172 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page