top of page
  • domtapet.pl

Montaż fototapety z mapą Warszawy od goorska.com

Zaktualizowano: 28 cze 2021


Rynek pełen jest najróżniejszych wzorów tapet i fototapet, jednak zawsze warto kierować się jakością przy wyborze tego, co ma przez długi czas zdobić nasze wnętrze.

Na pewno jeśli chodzi o fototapety z mapami miast bezkonkurencyjną ofertę znajdziecie u Katarzyny Górskiej goorska.com, która właśnie w tapetach i plakatach z mapami dowolnego miasta specjalizuje się jak nikt inny. Mieliśmy ostatnio przyjemność zamontować w sypialni fototapetę z mapą stolicy, i słowo "przyjemność" nie jest tu przypadkowe. Perfekcyjne docięcie i pasowanie brytów, doskonały i trwały materiał to kluczowa sprawa zarówno dla montażystów jak i dla w pełni zadowalającego klienta efektu końcowego. Popatrzcie na zdjęcia z tej realizacji, być może zainspirują Was one do odmiany własnych wnętrz.


W tym przypadku montaż miał miejsce w sypialni, do której stonowana, jasna kolorystyka pasuje znakomicie. Jednak najbardziej przyjaznym środowiskiem dla tego typu wzorów są przestrzenie biurowe, lokale handlowe i usługowe czy restauracje. Tapetą z mapą miasta może identyfikować przywiązanie firmy do lokalnej społeczności, w przypadku oddziałów firmy może odnosić je do miasta-siedziby, pomysłów jest naprawdę sporo. Ważnym elementem oferty jest możliwość personalizacji produktu. Dotyczy to nie tylko kolorystyki, ale również możliwości oznaczenia na mapie na przykład siedziby, miejsca w którym się znajdujemy.

Update 01.03.2021 r.

Fototapety z mapami od Goorskiej przekonały nas w pełni i zainspirowały do rozszerzenia naszej oferty. Dlatego stały się pierwszą marką, którą oferujemy kompleksowo. Już teraz możesz je zamówić u nas, dysponujemy wzornikami materiałów i kolorystyki, które chętnie zaprezentujemy dokonując jednocześnie pomiaru, doradzimy, a finalnie zamontujemy produkt w Państwa firmie bądź mieszkaniu oferując promocyjną cenę montażu. O ofercie fototapet z mapami dowiecie się więcej na naszej stronie. Zapraszamy !


Fototapeta z mapą do sypialni

25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page