top of page
  • domtapet.pl

Podwodny świat na Twojej ścianie? Oczywiście! Ten i inne światy możemy stworzyć dla Ciebie.

Dziś przykład tego, że na Twojej ścianie możemy zamontować niemal każdy obraz jaki sobie wymarzysz. Miliony zdjęć i grafik czekają na Ciebie na serwisach stockowych, z każdego z nich, o ile oferowane jest w odpowiedniej do wielkości ściany jakości możemy stworzyć dla Ciebie fototapetę do Twojego wnętrza. Dotyczy to również, z tym samym zastrzeżeniem, Twoich własnych zdjęć. W ofercie mamy nie tylko gładkie fototapety ale wiele ciekawych struktur imitujących m.in. płótno, tynk, beton czy drobny piasek.


Prezentowany montaż to fototapeta wyprodukowana przez k2tapety.pl na gładkim materiale z podkładem flizelinowym, przy wykorzystaniu grafiki autorstwa Romolo Tavani pochodzącej z serwisu AdobeStock. Montaż na dwóch sąsiadujących ścianach wymagał niestety zamówienia przez klientów dwóch osobnych fototapet z tej samej grafiki (szerokość ścian przekraczała możliwości dostosowania obrazu), jednak udało nam się połączyć je tak, aby było to jak najmniej widoczne.

fototapeta montaż w Kielcach

Ten ciekawy wzór mieliśmy przyjemność montować niedawno w kieleckim oddziale Krajowego Stowarzyszenia Autyzmu, z którego działalnością możecie zapoznać się na stronie www.autyzm-kielce.pl.


Efekt końcowy robi wrażenie, a to niewątpliwie dzięki dobrej jakości wydruku i doskonałej kolorystyce. Dlatego zawsze polecamy tylko sprawdzonych producentów, a sami realizując zamówienia korzystamy z najlepszych drukarni.


Podwodny świat fototapeta montaż w Kielce

Jak można dokonać u nas kompleksowego zamówienia fototapety z montażem piszemy tutaj.

40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page