top of page
  • domtapet.pl

"Połonina Wetlińska" czyli powiew natury we własnym mieszkaniu.

Zaktualizowano: 28 cze 2021

Bardzo popularnym motywem są ostatnio zdjęcia przyrody, natury, gór, lasu w połączeniu ze zjawiskami atmosferycznymi, na przykład mgłą, ta jest często widowiskowa.

Absolutnym hitem sprzedażowym, dostępnym u wielu producentów jest fototapeta zwana "Las we mgle". My mawiamy, że jest ona jak niegdyś Opel Vectra - jeśli Ty nie miałeś Vectry to znaczyło, że.... sąsiad ma dwie ;). Wygląda ona tak jak poniżej, możecie zamówić ją również u nas wraz z promocyjną ceną montażu, choć zdajemy sobie sprawę, że nie zachęciliśmy zbytnio :)

fototapeta las we mgle Kielce

Jeśli tego typu motyw jest tym, co chcielibyście mieć w swoich wnętrzach zachęcamy jednak do wybrania bardziej oryginalnej alternatywy. Ostatnio mieliśmy przyjemność zamontować w sypialni klienta bardzo oryginalny widok na "Połoninę Wetlińską". Fototapeta ta jest dostępna wyłącznie u naszego partnera ekokofototapety.pl i gwarantujemy, że sąsiad mieć jej nie będzie, chyba, że zobaczy ją u Was i zapragnie też.

fototapeta mgła

Również tę fototapetę zamówicie u nas w ramach kompleksowej oferty, w razie potrzeby pomierzymy, doradzimy wybór materiału, zamówimy i zamontujemy w promocyjnej cenie. Zobaczcie zdjęcia z montażu, jak fantastycznie prezentuje się na ścianie w sypialni naszego klienta.

montaż fototapety Kielce
tapetowanie Kielce

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page